Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

 • To właśnie niesztampowy dobór postaci jest siłą tej książki. Osoby z zupełnie różnych światów, opowiadające o swojej codziennej pracy lub wrażliwości odkrywają przed nami, że zwykłe życie może być pełne przygód. Można je przeżyć w ogrodzie, na scenie opery, w galerii sztuki i w trakcie zajęć gimnastycznych. Rozmówców Drotkiewicz łączy pasja, bezkompromisowe pragnienie pełnego życia i nieustanne poszukiwanie piękna.
  Marta Mitek, entertheroom.pl
 • Z okazji premiery książki Petera Pomerantseva Jądro dziwności (tłum. Iga Noszczyk) od 28 lipca do 3 sierpnia kupicie wybrane reportaże o Rosji z 25% rabatem.

  Promocja działa na stronie internetowej i w księgarni stacjonarnej przy ul. Marszałkowskiej 43/1 w Warszawie (księgarnia czynna od pon. do pt. w godz. 12.00-18.00)

  Książki objęte promocją

  Zapraszamy!

 • Monika Sznajderman i Magdalena Budzińska opowiadają Mike'owi Urbaniakowi o zbiorze Jako dowód i wyraz przyjaźni. Polecamy!

  rdc.pl
 • – Dziennikarz jest od wywlekania rzeczy, które są zawleczone pod powierzchnię. Jest pośrednikiem między miejscami, w których coś nie gra, coś uwiera, coś boli, a społeczeństwem, które powinno się o tym dowiedzieć – mówi Michał Olszewski w rozmowie z Konradem Szczygłem.

  nowyfolder.com
 • Dariusz Nowacki recenzuje literacki diariusz Piotra Siemiona. Polecamy!

  wyborcza.pl